Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Nauka i szkolenia

  KURS SUSHI MASTER- Nauka Zawodu - Restauracja, Bar Sushi - Doradztwo Gastronomiczne - Szkolenia

August 4, 2021 13:43 - Nauka i szkolenia - Praga Południe
Szczegóły ogłoszenia
Ucz się od najlepszych. Sukces Gwarantowany !!
Szkolenie skierowane jest do właścicieli barów i restauracji japońskich, do podjęcia pracy jako na stanowisku Kucharz Sushi / Sushi Master, dla współpracowników chcących poznać i zgłębić swoja wiedzę, dla pracowników młodocianych w ramach przygotowania zawodowego i uzupełnienia kwalifikacji w tym zakresie, przyszłych Mistrzów Sushi oraz wszystkich osób pragnących zainwestować w siebie aby móc skorzystać z lukratywnego biznesu jaki, w obecnych czasach stał się, biznes związany z dostawą Sushi.
Ukończenie kursu pozwoli na natychmiastowe podjęcie pracy w barach i restauracjach japońskich oraz placówkach gastronomicznych zajmujących sie produkcją, dowozem i dostawą do domu i firm jakże popularnego obecnie na naszym rynku rarytasu, jakim jest Sushi :))
Rodzaje kursu: – Domowy – Podstawowy – Zawodowy – Rozszerzony – Instruktorski – Gastronomiczny – Baru Sushi – Hand Roll Sushi – Tempura Sushi – Restauracja Sushi – Wynosy – Sushi Na Dowóz – Gorąca Kuchnia Japońska/ Azjatycka – Doradztwo Gastronomiczne oraz Doraźna Pomoc w Otwarciu Własnego Biznesu. Tego wszystkiego nauczymy Cię od podstaw, na wybranym przez Ciebie, dowolnym kursie.
Na zakończenie warto podkreślić iż w obecnych czasach pandemii popularność Sushi wzrosła o 30 proc w dużych aglomeracjach i nawet o 37 proc w mniejszych miasteczkach. Nie czekaj, nie zwlekaj, bądź pierwszy w swojej okolicy. Zapisz się już dziś! Sukces Gwarantowany !! UWAGA! Dla pierwszych trzech osób Zestaw Profesjonalnych Noży do Sushi GRATIS!!! Liczba miejsc ograniczona. ZAPRASZAMY !
Kurs Sushi Master
03-942 Warszawa
Tel.: 513-516-513
e-mail: info@kurssushimaster.pl
www.kurssushimaster.pl

Kurs Sushi Master - Linki do video :
1. Kurs Sushi Master - Zawodowy - Nauka Zawodu
https://youtu.be/5HOFx-VYA9c
2. Kurs Sushi Master - Nauka Zawodu
https://youtu.be/1gWTtcGJtt8
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.