CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Gorlic i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 18:05 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza spółka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Robimy zawodowe usługi rolnicze a także aplikujemy obsługą gospodarstw rolnych.Na wszelkie robione prace jak i usługi posiadamy zezwolenia i uprawomocnienia. Czas realizacji determinujemy wedle wymogów delikwenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem jak i załadunkiem towaru. Skupujemy biomasę z kukurydzy czy też słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza fabrykacja ma doświadczenie oparte na pielęgnowaniu całego szeregu rodzai zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Pozwalamy na wykwalifikowanych prowadzących, spedytorów tudzież wysokojakościowy ekwipunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to czynienie usług w obrębie przewozu postaci ewentualnie rzeczy pojazdami, które są zaobserwowane na okręgu Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to przemieszczanie ludzi lub rzeczy na pole innego kraju względnie ściąganie spoza krawędzi do Polski.
91851
Ogłoszeń
102
Miast
4038
Użytkowników
918
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.