Diagnoza osobowości - PERSO.IN

September 26, 2021 22:29 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Każdy z nas jest niepowtarzalny i posiada inną osobowość. Różnimy się od siebie mocnymi stronami, predyspozycjami. Niektórzy z nas są ustępliwi, a inni bardziej dynamiczni. Niektórzy kochają kontakt z ludźmi, a inni preferują czas w samotności. To, jakie cechy osobowości posiadasz, ma, wbrew pozorom, ogromne znaczenie oraz wpływa na Twoje życie. Jeśli dobrze ją poznasz, możesz wybrać zajęcie czy otoczenie, które naprawdę będą Cię satysfakcjonować i dodawać pewności siebie.

Skorzystaj z narzędzi diagnostycznych PERSO.IN i przekonaj się, w jaki sposób poprawić swoją efektywność, rozwinąć zalety oraz nawiązywać pozytywne relacje z innymi. Do wyboru masz jeden z kilku atrakcyjnych wariantów.

Pierwszy z nich to Raport Osobisty. To ponad 40 stron, dzięki którym dowiesz się, jakie cechy posiadasz, jakie są Twoje możliwe przewagi i ryzyka, w jakich obszarach sprawdzisz się ,a także poznasz 10 stylów funkcjonowania. Dostaniesz także dodatkowe instrukcje oraz link do Raportu Komunikacyjnego. Swoje wyniki masz możliwość omówić z wykwalifikowanym trenerem.

Raport Komunikacyjny dostępny jest dla grup, które chcą przejść szkolenie z trenerem PERSO.IN.

Dostępne są także OnePagery, czyli jednostronicowe raporty dla grup i osób indywidualnych. Zawierają one informacje o motywacji, preferowanych działaniach oraz, a także co jest ważne dla danej osoby i czego unikać w rozmowie z nią.

Jeśli zastanawiasz się, czy technika, o której w tym miejscu mowa, jest wiarygodna, to musisz wiedzieć, że opracowana została w oparciu o tak zwany model Wielkiej Piątki, czyli naukowy sposób poznawania osobowości przez pryzmat pięciu zasadniczych obszarów. Model ten funkcjonuje już od ponad trzydziestu lat , a przy tym posiada solidne podstawy teoretyczne, które znajdują praktyczne zastosowanie. Ponadto nasz kwestionariusz spełnia wysokie standardy psychometryczne dla kwestionariuszy psychologicznych.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.